Představení společnosti

Společnost Danpe Group s.r.o. je aktivním poskytovatelem služeb v širokém spektru oblastí, souhrnně nazývaných Property Management. Hlavními znaky společnosti jsou provázanost služeb, flexibilita a individuální přístup. Klademe důraz na uspokojení veškerých potřeb Vaší nemovitosti. Při hledání praktických řešení se nenecháme zastavit žádnou překážkou, a proto naše heslo zní „nic není nemožné“.

Díky provázanosti služeb dosahujeme efektivních výsledků, ať z hlediska úspory financí či samotného vedení provozu. Služby dokážeme upravit a přizpůsobit Vašim potřebám a představám. Přestože cílíme zejména na plynulý provoz, zabezpečení, bezchybný chod a jasnou orientaci v námi spravovaných nemovitostech na prvním místě u nás vždy zůstává spokojenost vás, našich klientů.

Provázanost produktů

Jednotné vedení a provázanost služeb správy zajišťuje kontinuální provoz objektu, ale také usnadňuje práci a šetří výdaje. Filozofie společnosti je založena právě na této provázanosti a činí Danpe Group s.r.o. jedničkou v property managementu.

Politika společnosti nezapomíná na provázanost služeb ani v jednotném odívání. Ucelený vzhled pracovních oděvů a uniforem jasně definuje veškeré zaměstnance správy napříč službami, a především dobře reprezentuje samotnou nemovitost.

Postup

Naše vize

Naším cílem je rozšiřovat společnost Danpe Group s.r.o. s důrazem na kvalitu a inovaci. Usilujeme o to, aby se pracovníci naší firmy cítili dobře a spokojeně ve svém zaměstnání. Chceme nadále patřit mezi dodavatele kvalitních služeb na trhu a svým současným i budoucím klientům stále nabízet praktická řešení.

Díky profesionalitě zaměstnanců a osobnímu přístupu patříme mezi špičku ve svém oboru a rozšiřování služeb v našem portfoliu je toho důkazem.

 

Kontaktujte nás

 Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis
bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

    Jméno a přijmení (povinné)

    Email (povinné)

    Telefonní číslo (povinné)

    Druh služby

    Zpráva